• Wszystkie informacje oraz sprawy dotyczące obiadów udzielane są pod numerem tel. 32 245 29 23 wew 27 oraz pod adresem e-mail j.zagorska@sp4.swietochlowice.pl

BARDZO PROSZĘ BY NIE PRZELEWAĆ PIENIĄŻKÓW

NA DOTYCHCZASOWY NUMER KONTA KAŻDY Z RODZICÓW BĘDZIE MIAŁ  INDYWIDUALNY NUMER

KONTA KTÓRY BĘDZIE WIDOCZNY W MOBIL PORTALU LUB PODANY PRZEZ INTENDENTKĘ.

LOGIN I HASŁO DO MOBIL PORTALU PRZYJDZIE NA E MAILA PODANEGO W DEKLARACJI PRZEZ RODZICA.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW NA OBIADY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Aby zapisać dziecko na obiady należy dopełnić następujących formalności:

1. Pobrać deklarację z strony szkoły zakładka obiady_dokumenty do pobrania bądz w formie papierowej do pobrania w świetlicy szkolnej lub u intendentki.

2. Wypełnić deklarację

3. Dostarczyć do świetlicy szkoły bądz do intendentki  wypełnioną deklarację

4. Cena obiadu w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 6,00 zł obejmuje pierwsze i drugie danie.

5. Opłaty za obiady dokonywane będą przelewem do 10-tego każdego miesiąca.

6. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 572 565 920.